Czerwiec w ruchu- przyłącz się do akcji!

Przychodzę dziś do Ciebie z wyzwaniem… Na Faceboku już od połowy miesiąca pojawiały się drobne sygnały je zapowiadające, a jeśli odwiedzasz wiele blogów, być może przypadkiem trafiłeś już na post dotyczący tej akcji- gdyż mimo, że jestem jej pomysłodawcą, jak zwykle mam lekki poślizg czasowy…

Już mniej więcej od zakończenia projektu Jej Wysokość Kobieta szukałam kolejnego pomysłu na współpracę oraz integrację z innymi blogerami i niedawno właśnie na niego wpadłam. Pogoda coraz lepsza, a mimo to moja aktywność fizyczna znowu od kilku miesięcy ograniczała się do przejścia pieszo do sklepu lub na przystanek i z powrotem. Pomyślałam, że warto poszukać innych ludzi, którzy chcieliby zacząć więcej się ruszać i wzajemnie się mobilizować. Tym sposobem powstał pomysł na Czerwiec w ruchu.

czerwiec-fb

Początkowo akcja miała dotyczyć jedynie grupy blogerów, którzy po miesiącu zwiększonej aktywności fizycznej mieliby napisać post podsumowujący i podzielić się swoimi wrażeniami z przebiegu wyzwania. I taki wpis nadejdzie, jednak zmieniliśmy nieco koncepcję i postanowiliśmy zaprosić do wyzwania i Ciebie!

Nieważne, czy chcesz zacząć się ruszać dla zgubienia kilogramów, dla kondycji, zdrowia, czy po prostu, bo masz akurat więcej wolnego czasu i szukasz zajęcia– każdy z tych powodów jest dobry, żeby do nas dołączyć! Nieistotne też, czy „zwiększona aktywność” oznacza dla Ciebie wysiadanie przystanek wcześniej z autobusu i zamianę windy na schody, czy masz zamiar trenować „na poważnie” kilka razy w tygodniu. Zależało mi na tym, żeby akcja miała nieco luźniejszy charakter, niż istniejące już fit wyzwania, więc nie musisz się przejmować, jeśli nie planujesz od razu wielkich wyczynów, a jedynie drobne zmiany.

Jak się przyłączyć?

  • Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku
  • Używaj hashtagu #czerwiecWRuchu we wszelkich social media pod Twoimi zdjęciami, screenami z aplikacji sportowych, czy postami- chcemy w końcu móc je wszystkie odnaleźć!
  • Jeśli chcesz mieć lepszy pogląd na swoje postępy lub rozplanować swoje treningi, pobierz jeden z naszych kalendarzy

Kto jest ze mną?


Blogi biorące udział w akcji:

Pomoc medialna: