SHARE WEEK 2017

W ostatnich dniach jest to temat, który zdominował polskie blogi. O czym mowa? Ano o SHARE WEEK 2017, czyli corocznej akcji stworzonej przez Andrzeja Tucholskiego, w której blogerzy polecają innych blogerów 🙂 Każdy może nominować trzech innych twórców, a na koniec wszystkie głosy zostają zliczone i publikowana jest lista zwycięzców. Tegoroczna edycja jest już szóstą, jednak ja po raz pierwszy mam okazję wziąć w udział w akcji.

Nie ukrywam, że ciężko było mi wybrać spośród wielu blogów, które czytam jedynie trzy, które chciałabym szczególnie wyróżnić. Ostatecznie udało mi się jednak podjąć tą niezwykle trudną decyzję 🙂 Tak więc mój głos otrzymują….

  • Socjopatka.pl

    socjopatkaZ tego, co wiem, moja nominacja jest na chwilę obecną czwartą w tym roku dla Dagmary. Nic dziwnego- jej blog jest jednocześnie profesjonalny i przyjemny do czytania, co nieczęsto się zdarza. A stylu pisania to przyznam, że Dagmarze nieco zazdroszczę i dążę do tego ideału 🙂 Widzę w tym roku realną szansę na wysoką pozycję tego bloga w rankingu, czego mu szczerze życzę!

  • Martyna Banasiak martyna
    Bardzo się dziwię, że nie znalazłam tego bloga w zestawieniach z poprzednich lat. Oprócz licznych fit przepisów kulinarnych, Martyna uczy zdrowego podejścia do odżywiania i odchudzania. Jako osoba z zaburzeniami odżywiania potrzebowałam kogoś, kto pokazałby mi, że nie muszę się wiecznie spinać i trzymać diet z rygorystycznymi wytycznymi. Na plus również fakt, że mimo że Martyna ma już spore grono fanów, nadal aktywnie wdaje się w dyskusję ze swoimi czytelnikami i widzami na YouTube.
  • Hakierka

    hakierkaTego bloga odkryłam niedawno dzięki znajomej i od razu go pokochałam. Amanda ma bardzo specyficzny (na plus!) styl pisania- jest jednocześnie ładny i „brzydki”. Do mnie w każdym razie przemawia 🙂 Również tematyka zdecydowanie w moim guście- trochę o zawodzie programisty, trochę osobistych przemyśleń. Mam wrażenie, że sporo mamy z autorką wspólnego 🙂


Gdyby nie było ograniczeń liczbowych, chętnie wyróżniłabym jeszcze kilka innych blogów, które regularnie czytam. Postanowiłam więc zaprosić Was do ich odwiedzenia już poza konkursem: